Milí zákazníci, Vaše objednávky opět odesíláme do 2 dnů.

Látky na kočárky, fusaky

Produkty 1-16 z 182

Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

Produkty 1-16 z 182

Stránka
na stránce
Nastavit sestupně

nepremokavá látka polyester je impregnovaná na jedné straně PU (polyuretanem), má tedy vlastnosti odolné proti vodě. Polyester má velmi vysokou odolnost proti oděru a natahování, je široce používán v textilním a nábytkářském průmyslu, cestovním ruchu a reklamě.

Nepromokavý polyester je látka jemnější než nepromokavý nylon, výborně se s ní pracuje - nylon se oproti ní zdá tvrdší, proto pokud chcete například jemnější sedáky a polštáře na zahradní sezení nebo nepromokavou podložku pro miminko, tak tato látka je ideální.

Látka nepromokavý polyester je vhodná pro použití na:

- sedací vaky,

- vodeodolné batohy, tašky, voděodolné nákupní tašky

- nepremokavé obaly různého druhu,

- sedáky na zahradní nábytek, exteriérové ​​židle, polštáře na exteriérové ​​sezení

- matrace a polštáře na paletové sezení

- pelechy pro zvířátka,

- nepremokavé části kočárků, nepromokavé podložky do kočárků, nepromokavé tašky na kočárky, nepromokavé rukávníky na kočárky, nepromokavé vkladky do bund na nošení miminka, nepromokavé nosiče pro miminka, nepromokavé clony na kočárky, nepromokavé stříšky do kočárků, nepromokavé fusaky do kočárků, nepromokavé slintáčiky na ochranné pásy do auta nebo kočárku.

- vodeodolné matrace

- různé nepromokavé podložky


 

látka na kočárek, potahová látka na kočárek, potah na madlo kočárku, metráž na fusak, látka na fusak. dekorační látky na závěsy, potahové látky na čalounění, látky na závěsy, látky na patchwork, potahové látky na sedací soupravu, látka na sedák k houpačce, potahové látky na sedačky, lehátkovina, látka na zahradní nábytek